Ръководство

Директор

Мариела Папазова

Директор

Заместник-директор

Даниел Иванов

Заместник-директор

Заместник-директор

Кирил Галев

Заместник-директор

История

История и цивилизация

Мариела Папазова

История и цивилизация

История и цивилизация

д-р Даниел Вачков

История и цивилизация

История и цивилизация

Александър Иванчев

История и цивилизация

Старши учител по история и история на културата

Веселина Вачкова

Старши учител по история и история на културата

Старши учител по история и средновековна култура

Теодора Борисова

Старши учител по история и средновековна култура

История и цивилизация

Васко Арнаудов

История и цивилизация

История и цивилизация

Тихомир Ценов

История и цивилизация

История и цивилизация

Владимир Ангелов

История и цивилизация

История на културата

Ангелина Чипева

История на културата

Български език

Български език и литература

Божидар Георгиев

Български език и литература

Български език и литература

Росица Нанкова

Български език и литература

Български език и литература

Мария Василева

Български език и литература

Български език и литература

Борис Иванов

Български език и литература

Съвременни езици

Френски език

Екатерина Христова

Френски език

Немски език

Георги Енакиев

Немски език

Aнглийски език и литература

Силвия Пенчева

Aнглийски език и литература

Руски език

Вероника Шалагин

Руски език

Древни езици

Старши учител по латински език

Искра Атанасова

Старши учител по латински език

Латински език

Недялка Тюроленгова

Латински език

Латински език

Каменка Рангелова

Латински език

Латински език

Марта Методиева

Латински език

Старогръцки език

Марлена Димова

Старогръцки език

Старобългарски език

Вероника Шалагин

Старобългарски език

Старобългарски език

Кирил Кирилов

Старобългарски език

Латински език

Красимир Иванов

Латински език

Латински език

Александра Димитрова

Латински език

Старогръцки език

Биляна Дукова

Старогръцки език

Старогръцки език

Кирил Галев

Старогръцки език

Природни науки

Химия и опазване на околната среда

Кирил Прибойски

Химия и опазване на околната среда

География и икономика

Мария Карчева

География и икономика

Биология и ЗО

Албена Александрова

Биология и ЗО

Точни науки

Математика

Лъчезар Томов

Математика

Хуманитарни и социални науки

Психология и логика, свят и личност

д-р Людмил Петров

Психология и логика, свят и личност

Етика и право, философия

Орлин Йорданов

Етика и право, философия

Философия

Теодора Тодорова

Философия

Изкуство и спорт

Изобразително изкуство и история на културата

Адриана Бонева

Изобразително изкуство и история на културата

Физическо възпитание и спорт

Красимира Дечева

Физическо възпитание и спорт

Физическо възпитание и спорт

Венцислав Димитров

Физическо възпитание и спорт

Физическо възпитание и спорт

Мирослава Карамфилова

Физическо възпитание и спорт

Администрация

Педагогически съветник

Красимира Шкодрова

Педагогически съветник

Технически секретар

Станил Иванов

Технически секретар